Praha

30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
16:00
Visual Acoustics
16:00 - 17:30
( anglicky )
Visual AcousticsPrague Gallery
17:00
18:00
Zahájení festivalu: 25 Bis
18:30 - 19:30
( francouzsky s anglickými tit. )
The Century of Le Corbusier
18:15 - 19:15
( francouzsky s anglickými tit. )
Le Corbusier in India
18:15 - 19:45
( francouzsky s anglickými tit., DVD projekce )
Le Corbusier in IndiaKino Světozor

The Imaginaries of Transformation
19:00 - 19:30
( francouzsky s anglickými tit. )

Slightly Modified Housing
19:00 - 21:00
( francouzsky s anglickými tit. )

Alpi
20:45 - 21:45
( anglicky a německy )
AlpiKino Světozor
Andreas Gursky: Long Shot Close Up
18:15 - 19:15
( německy s anglickými tit. )

The Competition
19:00 - 20:40
( španělsky s anglickými tit. )

2001: Vesmírná odysea
20:30 - 23:00
( anglicky s českými tit. )

The Competition
18:00 - 19:40
( španělsky s anglickými tit. )
The CompetitionKino Světozor

The Photographers Bernd and Hilla Becher
18:30 - 19:30
( německy s anglickými tit., DVD projekce )

Francis Kéré – An Architect Between
19:00 - 19:30
( německy a anglicky s anglickými tit. )

Zahrada hrou
19:00 - 20:00
( česky )
19:00
20:00
Lucien Hervé, Photographer Despite Himself
20:30 - 22:30
( francouzsky s anglickými tit. )
Jednoduchej dům
20:45 - 21:00
( česky )
Jednoduchej důmKino Světozor

The School as City: Herman Hertzberger
20:45 - 21:45
( vlámsky s anglickými tit. )

Zakončení festivalu: Big Time
20:30 - 22:10
( dánsky a anglicky s anglickými tit. )
21:00
22:00
30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
20:00
2001: Vesmírná odysea
20:30 - 23:00
( anglicky s českými tit. )
21:00
22:00

3.10. (út)

30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
20:00
Alpi
20:45 - 21:45
( anglicky a německy )
AlpiKino Světozor
21:00

2.10. (po)

30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
16:00
Visual Acoustics
16:00 - 17:30
( anglicky )
Visual AcousticsPrague Gallery
17:00
18:00
Andreas Gursky: Long Shot Close Up
18:15 - 19:15
( německy s anglickými tit. )
The Photographers Bernd and Hilla Becher
18:30 - 19:30
( německy s anglickými tit., DVD projekce )
19:00
20:00
Lucien Hervé, Photographer Despite Himself
20:30 - 22:30
( francouzsky s anglickými tit. )
21:00
22:00
30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
18:00
The Competition
18:00 - 19:40
( španělsky s anglickými tit. )
The CompetitionKino Světozor
19:00
The Competition
19:00 - 20:40
( španělsky s anglickými tit. )
20:00
Zakončení festivalu: Big Time
20:30 - 22:10
( dánsky a anglicky s anglickými tit. )
21:00
22:00
30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
18:00
19:00

4.10. (st)

30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
18:00
Zahájení festivalu: 25 Bis
18:30 - 19:30
( francouzsky s anglickými tit. )
19:00
The Imaginaries of Transformation
19:00 - 19:30
( francouzsky s anglickými tit. )

Slightly Modified Housing
19:00 - 21:00
( francouzsky s anglickými tit. )
20:00
30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
18:00
The Century of Le Corbusier
18:15 - 19:15
( francouzsky s anglickými tit. )
Le Corbusier in India
18:15 - 19:45
( francouzsky s anglickými tit., DVD projekce )
Le Corbusier in IndiaKino Světozor
19:00

1.10. (ne)

2.10. (po)

30.9. (so) 1.10. (ne) 2.10. (po) 3.10. (út) 4.10. (st)
19:00
Francis Kéré – An Architect Between
19:00 - 19:30
( německy a anglicky s anglickými tit. )

Zahrada hrou
19:00 - 20:00
( česky )
20:00
Jednoduchej dům
20:45 - 21:00
( česky )
Jednoduchej důmKino Světozor

The School as City: Herman Hertzberger
20:45 - 21:45
( vlámsky s anglickými tit. )
21:00

1.10. (ne)

4.10. (st)

No events available!